Užijte si léto v příjemném stínu

S radostí vždy po nekonečných měsících zimy, sychravého počasí a zatažené oblohy čekáme na léto. A když to teplo, jas a slunce přijde, neuběhnou ani dva dny a už si zase stěžujeme, že je horko, slunce pálí a nám se ani nechce vyjít před dům na zahradu. Aby vám přemíra slunce zbytečně nekazila náladu, není nic jednoduššího, než si pořídit stínící zařízení, které vás před přímými paprsky uchrání. O stín ve vašich domovech se postarají žaluzie a rolety. Venkovní příjemné klima si vytvoříte pomocí markýzy či pergoly.

Venkovní markýzy

Jakou vybrat stínící techniku pro interiér?

Pokud potřebujete zastínit svůj interiér, ať už před sluncem nebo před zvědavými kolemjdoucími, zvolte venkovní žaluzie. Vypadají vkusně, můžete si vybrat z mnoha různých provedení a jejich nespornou výhodou je možnost větrání a stínění v jednom.

Alternativou k žaluziím jsou venkovní rolety, které mají kromě stoprocentního zastínění také funkci odhlučnění. Pokud si vyberete takové, co budou skvěle ladit s fasádou vašeho domu, stanou se elegantním venkovním prvkem. Co je však nejdůležitější: zaručí vám naprosté soukromí!

Markýzy a pergoly: vytvořte si stín na zahradě

Máte krásnou zahradu, ale kvůli slunci, které na ni praží po celý den, si ji ani pořádně neužijete? Pořiďte si stín v podobě markýzy nebo pergoly. Venkovní markýzy vám velmi snadno a rychle vytvoří tolik požadovaný stín. Na večer se dají zase stejně jednoduše srolovat. Dokonce se nabízí i takové, které jsou vybaveny ochranným UV faktorem!

Ve slunných dnech jistě využijete zahradní pergoly. Ty kvalitní bývají potaženy voděodolnou látkou, která vás ochrání také před deštěm. Takže si můžete venku v klidu posedět i v neposedném aprílovém počasí.

Až příště zase uslyšíte někoho, jak si stěžuje na moc slunce a tepla, vy se už jen budete ze svého příjemného stínu spokojeně usmívat.