Sesterské stránky: Samolepky na zeď

Snažíme se držet krok s aktuálními trendy a mezi ně rovněž patří samolepky na zeď nebo chcete-li nálepky na stěnu. Jejich výběr není lehký, protože obchodů je mnoho a kvalita různorodá. Proto jsme vytvořili stránky…

Samolepky na zeď – trend 2010/2011

Ještě než vás nasměrujeme na naše sesterské stránky, chtěli bychom připomenout co jsou vlastně samolepky na zeď a k čemu slouží pro čtenáře, kteří tuto dekoraci ještě nepoznají.

Samolepky na zeď vám především usnadní práci, protože je jednou nalepíte a je hotovo. Práce je rychlá a čistá. Lze nalepit jak na novou malbu tak na starší. Tyto samolepky se nejčastěji vyrábí z vinylové fólie kvůli její dobré odolnosti a stálobarevnosti. Koupit je můžete jak v kamenných obchodech, tak na internetu, kde jsou některé obchody schopny vyrobit vám samolepky na míru. Vybrat si můžete z množství barev a velikostí přesně dle vašich požadavků.

Jenže právě při nákupu na internetu je potřeba dávat si pozor na poctivé prodejce, protože nalepit samolepku nemusí být vždy tak jednoduché. Proto vznikly stránky http://nalepkynastenu.cz/ které mají za cíl upozornit vás na možné problémy a představit možnosti těchto dekorací.

Náš server se ale věnuje okrajově i ostatním samolepkám – Samolepky na autoSamolepky na notebookSamolepicí tapetyFoto samolepkyDětské samolepky.

1 komentář u „Sesterské stránky: Samolepky na zeď

Komentáře nejsou povoleny.