Připravte se na letní radovánky již nyní

Ačkoli nám zima bude ještě pár měsíců šlapat na paty, je nejvyšší čas začít ladit figuru do plavek. Stejně tak byste neměli otálet s případnou výstavbou venkovního bazénu. Stavební přípravy zahrnují řadu dílčích úkonů nezbytných pro vytvoření vybraného typu vodního centra. Abyste se na jaře mohli těšit z nové zahradní senzace, je právě nyní ideální doba k výběru preferovaného modelu.

zapuštěné bazény

Albixon – kvalitní bazén se vším všudy

V nabídce je hned několik druhů produktů, které se vzájemně odlišují tvarem, velikostí, technologickými parametry a celou řadou dalších detailů. Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv z nich, bude nutné připravit terén, pečlivě naplánovat postup instalace bazénu a zakomponování zvolených prvků. Komplexní služby nejvyšší kvality vám rozhodně poskytne česká firma Albixon.cz, jež se kromě dlouholeté praxe pyšní také několika desítkami patentů a tisíci spokojenými klienty nejen u nás, ale též v zahraničí.

Krok za krokem k dokonalému relaxu

Bazény do země je nutné precizně zaměřit a stejně tak zvážit, v jakém místě bude umístěna technologická šachta. Neméně důležité aspekty představuje vyrovnání dna či odvodnění a betonáž základové desky. Estetické a funkční hledisko se též opírá o přesné vytvoření přelivového žlábku, vyzdění stěn a volbu co nejkvalitnějšího materiálu. V tomto ohledu se maximálně osvědčil mrazuvzdorný Albistone, jež spolehlivě odolá mechanickému působení i silnému slunečnímu záření.

Quattro sety – komplexní balíček za skvělou cenu!

V posledních letech se velké oblibě těší tzv. Quattro sety, které zahrnují nejen samotný bazén, ale rovněž technologickou šachtu, praktické zastřešení bazénu a veškeré nezbytné příslušenství. Zapuštěné bazény doplňuje výkonná bazénová filtrace zachycující sebemenší nečistoty, čemuž výrazně napomáhají také cirkulační bazénová čerpadla. Údržbu vám usnadní speciální vysavače, desinfekční ionizátory a moderní skimmery. Pomocí doplňkových protiproudů si navíc v bazénu můžete nejen zalenošit, ale i trochu zapracovat na skvělé postavě!