Představujeme malířské barvy Dulux COW

Společnost Dulux vyrábí mnoho různých barev, dnes se podíváme blíže na malířskou barvu Dulux Colours Of The World.

Colours Of The World se do češtiny překládá jako barvy světa. V této řadě nabízí Dulux množství nejrůznějších barev, které jsou pečlivě vybrány a namíchány.

Barva slouží pro interiérové použití. Lze použít na stěny i strop. Dobře přilne na tyto typy stěn:  omítky(cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartonové desky, papírové a skelnovlákenné tapety. Barva je lehce roztíratelná, paropropustná a otěruvzdorná. Pro nanášení doporučujeme použít váleček nebo štětec.

Hlavní přednosti této barvy

  • Velmi rychlé schnutí: přetíratelná již po 2 – 4 hodinách
  • Široká škála barev
  • Přilne na většinu povrchů
  • Dobrá kryvost a nízká stékavost
  • Odolný proti otěru

Tyto barvy jsou dodávány v praktických balení 2,5 a 5 litrů. Lze si je objednat i přes internet na barvy Dulux. Všechny barvy jsou osvědčené a široce využívané v moderních bytech. Velkou výhodou je široká paleta barev jedné kolekce Colours Of The World, která umožňuje vzájemnou kombinaci (na různých stěnách jiné barvy).

K dispozici jsou tyto barvy

Magnólie, zlato Egypta, zlatá horečka, kvetoucí višeň, nebeská modř, pistácie, bílá čokoláda, sluneční paprsek, meruňka, papája, jarní bouřka, zelená inspirace, caffé latte, havajské slunce, mango, červený grep, nebeská švestka, svěží avokádo, skoňcový dezert, kukuřičné pole, zralá dýně, rudá růže, levandulový květ, alpská louka, granitová šeď, medové pohlazení, tropický pomeranč, svařené víno, kvetoucí lotos a kanadská jedle.

Dostupné barvy COW

1 komentář u „Představujeme malířské barvy Dulux COW

  1. S November 8, 2012 at 6:56 pm Super cool! Looks like Bruce Paltrow. How big is this piece? And, if I wanted to cosiosmmin something like this, how much would it cost, pls? Thanks.

Komentáře nejsou povoleny.