Nové rodinné domy na prodej v Praze od společnosti FINEP

zdroj: finep.cz

zdroj: finep.cz

Praha zažívá neustálý příliv obyvatel. Láká je sem mnoho zajímavých pracovních příležitostí i možnost kulturního vyžití. Stále vysokou poptávku po novém bydlení se snaží uspokojit developerská společnost Finep. Kromě bydlení v rezidenčních domech nabízí také nové rodinné domky v Praze Štěrboholy a v Praze Stodůlkách.

Rodinné domy Štěrboholy II

V Praze Štěrboholy naváže na úspěšnou první etapu druhá etapa výstavby stále častějších řadových rodinných domů v Praze. Vyroste zde 21 řadových rodinných domů o dispozici 4+kk. Lišit se od sebe budou v rozloze, která bude čítat od 125 do 155 m². Každý dům dále disponuje garáží a venkovním parkovacím stáním. Velikost pozemku se pohybuje od 185 do 320 m². Tyto rodinné domy čekají na prodej, více než polovina je jich již rozebrána.

Lokalita

Řadové domy budou navazovat na nové bytové domy projektu Malý háj. Obklopovat je bude příjemně upravené prostředí se zelení a připravovanou odpočinkovou zónou. Pohodu oblasti zvyšuje blízký přírodní park Hrušov. Rybáře osloví 2,5 km vzdálený rybník Slatina. Cyklisté a bruslaři zase využijí místní cyklostezku.

Nákupy můžete zajistit v 1,5 km vzdáleném obchodním centru Europark. Zde kromě nákupu můžete zajít také do restaurace či kavárny. Rodiny s dětmi ocení blízkost základní i mateřské školy ve Štěrboholech. Další MŠ i ZŠ se nachází také v nedalekých Dolních Měcholupech.

Nové moderní rodinné domy, zdroj: finep.cz

Nové moderní rodinné domy, zdroj: finep.cz

Doprava

Pět minut chůze je vzdálena autobusová zastávka Kutnohorská. Odtud se během deseti minut přepravíte na stanice metra C – Háje nebo metra A – Depo Hostivař. Do centra města, například na Muzeum, se ze Štěrbohol dostanete za 20, nejvýš 30 minut.

Rodinné domy Britská čtvrť ve Stodůlkách

V Praze Stodůlkách vznikne 23 rodinných domů typu řadový dům nebo dvojdomek. Dispozice domů budou 4+kk a 5+kk s rozlohou 120 až 160 m². Pozemky náležející k domům se pohybují od 200 m² u prostředních domů až po 730 m² u domů krajních. Každý dům navíc disponuje garáží i venkovním parkovacím stáním. Unikátní architektonické řešení i promyšlená dispozice domů zajistí skutečně moderní a pohodlné bydlení.

Chcete hned bydlet? Vyberte si z dokončených developerských projektů v Praze

Lokalita

Západní Město je koncipováno tak, aby zde našli obyvatelé klidné bydlení. Zároveň zde mohou najít i pracovní příležitost v kancelářských budovách City West. Také zde však naleznete i dostatek zeleně. A to jak v Centrálním parku s dětským hřištěm, tak také na okolních loukách a stráních. Cyklisté se mohou napojit na místní cyklostezku.

Rodinné domy Britská čtvrť, zdroj: finep.cz

Rodinné domy Britská čtvrť, zdroj: finep.czrpod

Za nákupy můžete vyrazit do pěšky 500 metrů vzdáleného nebo 7 minut jízdy vzdáleného Avion Shopping Parku. Zde naleznete obchod s potravinami, ale i řadu dalších obchodů (IKEA, JYSK,..) a nechybí zde ani prostor pro zábavu, například 5D kino nebo rodinný zábavní park. Své nákupní a zábavní možnosti můžete rozšířit, vydáte-li se autem do 7 minut jízdy vzdáleného Globusu nebo do Metropole Zličín. Během čtvrt hodiny pěší chůze se dostanete do středu Stodůlek, kde naleznete několik mateřských škol, včetně bilinguální školky a rovněž školu základní.

Doprava

Pohodlnou dopravu do centra Prahy i do jejích dalších částí zajistí metro trasy B. Stanice metra B – Stodůlky je vzdálena pouhých pět minut pěší chůze od Britské čtvrti. Do centra Prahy se tak můžete přepravit během pouhých 20ti minut.