Jak by se vám líbila nová kuchyň?

Vůbec nezáleží, zda bydlíte v rodinném domě či snad obýváte klasický panelákový byt. Ať už máte k dispozici jakkoliv velké místnosti, vždy je potřebujete vybavit kvalitním nábytkem a technikou, díky níž zvládnete vařit, sledovat televizi a stejně tak proměnit špinavé prádlo za voňavé a čisté. Může to znít jakkoliv složitě, ale komfortní bydlení je vlastně zcela jednoduché. Je nutné si pouze stanovit, co od svého domova očekáváte a udělat maximum pro to, aby se vám splnil sen o dokonalém bydlení. Chystáte se na rekonstrukci? Vezměte to hezky od podlahy a začněte nejdůležitější místností – kuchyní. Tam totiž trávíme většinu času, setkává se tam celá rodina a vznikají zde ty nejchutnější pokrmy.

Kuchyně na míru za dostupné ceny

Nechcete-li jít s davem, zapomeňte na sektorový nábytek. Ten seženete všude, jenže jeho kvality jsou dost limitované. Kuchyně na míru jsou unikátní v tom, že vám s návrhem pomůžou zkušení profesionálové a vy sami ovlivníte výslednou práci i podobu nové kuchyňské linky či jídelního koutu. Vše je pouze o tom, jaký máte finanční rozpočet, co všechno potřebujete do kuchyně vměstnat, pro kolik lidí má být dispozičně vyřešena a kolik úložného prostoru vyžadujete. To ale neznamená, že na krásnou a funkční kuchyň nedosáhnou lidé s menšími úsporami. Díky šikovným programům a pestré škále vybavení dnes kuchyň dle vlastního návrhu může mí skutečně každý!

Průvodcem či inspirací mohou být kuchyně fotogalerie, kde najdete již realizované zakázky a uvidíte výslednou podobu jednotlivých kuchyní. Možná tam najdete i tu svou, která vás zaujme barvami, kombinací materiálů, skla, dřeva či moderního lesklého povrchu. Při návrhu nové kuchyně se pracuje s moderními materiály a využívá se každého dostupného místa, aby se získalo maximum úložného prostoru či místa k sezení pro vícečlennou rodinu.

Když máte kuchyň hotovou…

… pokračujte dalšími místnostmi. Velkým problémem zejména u menších bytových jednotek bývá předsíň. Ta je většinou osekaná na úkor ostatních pokojů či koupelny, proto je dobré zvážit výhody vestavěné skříně. Ta nezabírá příliš místa, nabízí dostatek místa pro boty, kabáty, tašky i úklidové prostředky a ten, kdo by rád menší pokoj opticky zvětšil, může na čelo skříně instalovat zrcadla. Sledujte, jak návrhy odborníků s letitými zkušenostmi, vašimi požadavky a možnostmi prostoru změní dosavadní nevýrazné pokoje na vkusně zařízené a sladěné místnosti s všestranným využitím. A zůstávat nemusíte pouze na chodbě, přesuňte se třeba do ložnice anebo nechte vytvořit originální podobu dětského pokoje, místa, kde se budou dětské sny měnit ve skutečnost. Moderní nábytek na míru je dostupný skutečně pro každého, stačí jen najít profesionální společnost se stabilním portfoliem již realizovaných zakázek a odborným personálem, jenž se vzdělává a pracuje s nejnovějšími technologiemi, materiály a přesně ví, co aktuálně frčí.