Čistě bílá barva koupelny: Vítejte v relaxační a vždy uklizené místnosti

Žijeme ve světě, kde je optických podnětů až příliš mnoho. Barevný mix působí na psychiku mnohem více, než si mnozí uvědomují. Toužíte po zklidnění a vlastním milovaném koutku, kde vám bude příjemně? Pusťte do koupelny jen bílou barvu. 

Bílá nebo ivory, to stačí

Rekonstrukce koupelny už je na pořadu dne a současná podoba místnosti vám působí starosti i odpor? Nedaří se vám koupelnu udržet v čistotě, přesto, že se snažíte ze všech sil? Je na čase se pustit do změny k lepšímu. Rekonstrukce bytu se může nést v duchu pohody. Stačí, když si pro jednu místnost zvolíte skutečně jen jednu jedinou barvu. Budete bydlet jako v nebíčku a na svou chvíli klidu se budete skutečně těšit. Bílá nebo ivory koupelna je zkrátka splněný sen. 

Dokonale uklizeno

Nesmí zde chybět několik bílých skříněk, do kterých pohodlně umístíte všechny kosmetické prostředky. Kartáčky na zuby, zubní pasty, řasenky, sprchové krémy i kondicionéry. Vše bude dokonale uklizeno a po použití daný předmět pouze otřete hadřičkou do sucha a opět uskladníte na své místo. Má to jednu velkou výhodu – plochy sanity se vám budou skvěle udržovat. Nic nebude překážet, v koupelně bude stále uklizeno. 

Bytový textil vám hraje do karet

Bytový textil v bílé nebo ivory barvě se používá v mnoha hotelových komplexech, proto se těšte na to, že za koupelnovou předložku, osušky, ručníky a župany skvěle ušetříte. Bílá barva zavládne čistou místností a vy budete mít možnost dokonale relaxovat ve své oblíbené vůni. 

Optické vjemy mají přímý vliv na naši psychiku. Doma bychom měli mít prostory, které nám dělají radost a dodávají energii. Když se budete oddávat odpočinku v krásně uklizené relaxační místnosti, načerpáte novou sílu a inspiraci pro své další životní projekty. Proměňte svou koupelnu ve splněný sen a vyberte si barvu, se kterou se vám bude skvěle udržovat celou místnost v čistotě a kráse.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt, Rodinné domy a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.