Chcete udržet svou rodinu v bezpečí? Nechte si nainstalovat hromosvod

Každý majitel rodinného domu by měl přemýšlet nad stoprocentní ochranou své rodiny i majetku. Ačkoliv se to na první pohled nezdá, i přesto na nás všude číhá celá řada nepříjemných rizik. Mezi nejnebezpečnější jevy patří zásah bleskem. Jak zůstat v bezpečí?

Desítky domácností ročně

Možná si říkáte, že pravděpodobnost takové pohromy je téměř mizivá. Statistiky mluví však jasně. V naší malé zemi každým rokem lehne popelem rovnou několik desítek budov, které podcenily montáž hromosvodu. Další desítky a desítky vyvázly v plném zdraví, a to jen díky spolehlivé ochraně.

Přesně proto je hromosvod dokonce zmíněný i v zákonech. Disponovat jím musí třeba školy, nemocnice, hospodářské budovy, bytové domy či rodinné domy samostatně stojící na kopcích. To však neznamená, že by jej neměli mít i majitelé dalších stavení. Tento fakt chápou i profesionálové ze společnosti HromoElektro, již se specializují právě na danou oblast.

Spolehlivý systém

Ti moc dobře vědí, že špičkově sestavený systém a pravidelné kontroly jsou základem úspěchu. Jakkoliv poškozené vedení je totiž velmi nebezpečné a naopak zvyšuje riziko katastrofy. Přesně proto vám tito odborníci navrhnou i postaví řešení na míru. Stejně tak poskytují cyklické prohlídky bezproblémové funkčnosti (a to včetně těch zákonných).

Pokud zrovna řešíte hromosvod, pravděpodobně jste momentálně ve fázi stavby, případně renovace. V takové situaci oceníte efektivní výkopové a zemní práce, úpravu terénu, přepravu stavebního materiálu, likvidaci suti a další přidružené služby.

Ať tak, či onak, podívejte se na webové stránky pod výše vloženými odkazy a ihned zjistíte, jaké možnosti se před vámi otevírají. Poté se stačí telefonicky spojit a domluvit si veškeré podrobnosti i datum realizace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Rodinné domy, Tipy a triky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.