Stavební pozemky na prodej pro rodinný dům v Praze 9

sekyragroup.cz

sekyragroup.cz

Bydlet v rodinném domě je snem většiny lidí. Ne každý si ho však splní. Někoho od koupi domu odrazuje vysoká pořizovací cena. Někdo se nechce vzdát výhod velkého města a odstěhovat se na odlehlé místo. V případě stavebních pozemků na Praze 9, se však žádného odstřižení od civilizace obávat nemusíte.

Lokalita

Právě jsou k dispozici stavební pozemky v Praze 9 Dolních Počernicích. Dolní Počernice se nachází v dosažitelné vzdálenosti od centra Prahy, zároveň však nabízí klidné bydlení s atmosférou malého městečka. Výhodou stavebních parcel je i to, že neleží na zelené louce. Sousedí se zástavbou Dolních Počernic, tudíž je zde již zavedena hromadná doprava i veškerá občanská vybavenost je na dosah.

Občanská vybavenost

V nedalekém centru Dolních Počernic naleznete poštu, lékárnu, bankomaty, knihovnu a další služby. Rodiče malých dětí uvítají místní mateřskou i základní školu. Na okraji obce naleznete i Billu.

Dolní Počernice netvoří pouze stará zástavba. Moderní bydlení zde zastupují dřívější developerské projekty. Například zde vznikly příjemné třípatrové viladomy, které nabízí moderní byty, zároveň však budovy díky své nevelké výšce dokonale zapadají do okolní zástavby.

Dolní Počernice jsou vzdáleny pouhých deset minut jízdy autem nebo autobusem od Černého Mostu. Sem obyvatelé Dolních Počernic jezdí za nákupy, ale Černý Most je také výhodným dopravním uzlem. Odtud se můžete přepravit metrem trasy B do centra města. Autem se do centra Prahy přepravíte z Dolních Počernic za cca 25 minut. S využitím mhd bude cesta do centra hlavního města trvat nejvýše 40 minut.

Trh s prodejem bytů v Praze roste, nemusíte tak mít starosti, že váš původní byt neprodáte.

Příjemnou atmosféru Dolních Počernic dotváří místní zámek a přilehlý zámecký park. Na vzrostlou zeleň parku navazuje Počernický rybník, jehož okolí přímo vybízí k příjemným procházkám.

K aktivnímu odpočinku můžete využít místní cyklostezku, která vede až do centra Prahy. Nadšení cyklisté se za hezkého počasí mohou dopravit na kole až do práce. V Horních Měcholupech vzdálených cca 20 minut chůze naleznete upravenou bruslařskou dráhu.

Další sportovní vyžití nabízí místní jezdecký klub nebo golfové hřiště.

Přehled pozemků, zdroj: sekyragroup.cz

Přehled pozemků, zdroj: sekyragroup.cz

Typové domy

Nejjednodušší cesta k vysněnému bydlení je zakoupit pozemek i s domem, do kterého se můžete bez dalších úprav nastěhovat. Na pozemcích v Dolních Počernicích nabízí společnost SekyraGroup.cz možnost, nechat si postavit na klíč některý z nabízených typových domů. Vybírat můžete dle vlastních preferencí ze 12 navrhovaných projektů.

Všechny nabízené typové domy jsou dvoupodlažní s velmi moderním designem. Každý z domů bude vybaven garáží pro jedno auto. Některé domy mohou nabídnout i kryté parkovací stání pro druhé auto.

V nabídce je osm typů samostaných rodinných domů (resp. čtyři typy, každý ve dvou zrcadlově převrácených variantách). Samostatné domy mají dispozice 6+1 (hrubá podlahová plocha 200 m²), 6+kk (195-215 m²) a 4+kk (150 m²). Dále je možno vybírat mezi čtyřmi druhy dvojdomků, každá polovina dvojdomku s dispozicí 4+kk a hrubou podlažní plochou 150-165 m².

Všechny navržené typové domy nabízí úsporné bydlení. Nízké náklady na vytápění slibuje nízkoenergetický standard. Některé domy splňují dokonce podmínky pasivního domu.