Vyzrajte na zloděje – objevte benefity fotopasti

fotopast bunaty

Řadíte-li se k majitelům chaty, chalupy, chatky či snad prázdninového domu, možná jste se také za dobu svého vlastnictví setkali s nevítanými hosty. Jsou to zloději, pro něž právě teď, s příchodem zimy a teplot bod bodem mrazu, začínají žně. Byť máte sebelépe svou chatku zazimovanou, zamčenou a zadělanou, může se stát, že vás na jaře potká nepříjemné zjištění – zloději se vloupali právě k vám a sebrali vám vše, co se dalo prodat anebo jakkoliv jinak zužitkovat. Vyhlaste zlodějům červenou a postarejte se o ochranu svého majetku chytře a levně – pořiďte si fotopast!

Bunaty vítězí

Díky svým šikovným rozměrům a moderním funkcím už dávno nepatří fotopast pouze do sortimentu pro vybavení myslivců. Fotopasti jsou dnes žádaným bezpečnostním prvkem pro lovce, myslivce i obyčejné jedince, jež je využívají pro ochranu svého majetku. Fotopasti dokáží nahrávat krátká videa, zaznamenávat pohyb a informovat o něm na snímcích, které okamžitě doručují na chytrý telefon. Díky tomu získáte dokonalý přehled o pohybu okolo vaší nemovitosti, popřípadě auta a dalších objektů. Citlivé přístroje prošly řadou změn. Dříve sloužily výhradně ke sledování zvěře, dnes jsou cenově dostupnou alternativou oproti bezpečnostním kamerám. Navíc se zlepšují i jejich funkce, vnitřní vybavení a stejně tak výkon. Například populární fotopast bunaty se pyšní praktickými rozměry, takže se úspěšně řadí k nejmenším fotopastím na světě a zároveň snadnou obsluhou díky tlačítkům. Český návod vás provede nastavením, obsluhou i pokyny pro bezpečné a efektivní používání.

Jak vybrat fotopast?

Při výběru fotopasti je důležité se rozhodnout, k jakým účelům ji budete využívat. Má-li sloužit k okamžitému přehrávání zaznamenaného pohybu okolo vašeho domu či chaty, volte revoluční fotopast s pamětí a nočním přísvitem. Některé modely fotopastí jsou vybaveny záznamem zvuku, obrazu i snímačem fotografií i funkcí časosběru. Díky tomu se hodí pro myslivce, ochranáře přírody i majitele majetku, který chtějí uchovat v původní podobě. Stop zlodějům díky maskovacímu zařízení, to je totiž okem téměř nepatrné a navíc vás docela přesně informuje o jakémkoliv pohybu.