Tisk fotografií na plátno uchová vaše vzpomínky

tisk na plátno

Většina lidí si chce uchovat vzpomínky na neobvyklé a šťastné okamžiky svých životů a životů své rodiny. Každý z nás tak má jistě spoustu krásných fotografií, které zachycují milníky jeho života. Některé z nich jsou však natolik povedené a připomínají události natolik významné, že si zaslouží mnohem více, než uložení v albu nebo v cloudovém úložišti. Moderním řešením, které si získává stále větší oblibu, je tisk na plátno, který promění vaši vzpomínku v originální umělecké dílo, které ozdobí váš interiér, nebo se stane skvělým dárkem pro vaše nejbližší.

Vzpomínky, které nevyblednou

Motivů, které si zaslouží stát se předlohou foto obrazu, je opravdu hodně. Fotografie vašich dětí, vnoučat, rodičů či prarodičů, se stanou krásnou připomínkou šťastných chvil, kdy vaše děti byly ještě tak sladké a vaši rodiče plní sil. Fotografie ze svatby, promoce, či prvního školního dne vašich ratolestí vám jako obraz na plátně navždy připomínat hrdost a štěstí, které jste tehdy cítili.

Výhody foto obrazů na plátně

· Fotografie vytištěná na plátno je mnohem větší a vypadá jako skutečný obraz. Textura plátna dává fotografii plastický vzhled skutečného uměleckého díla.

· Na rozdíl od papírových fotografií má obraz na plátně matný vzhled, díky kterému se na něj můžete dívat z různých úhlů, aniž by vás rušily nepříjemné odlesky.

· Foto obraz na plátně vydrží desítky let bez jakékoli změny či vyblednutí barev.

· Obraz na plátně je velmi dekorativní předmět, který si můžete zavěsit do obývacího pokoje.

Pokud se rozhodnete vylepšit design vašeho bytu pomocí krásného foto obrazu vytištěného na plátně, obraťte se s důvěrou na firmu Printscreen.cz, která se na výrobu těchto stále populárnějších designových prvků zaměřuje. Váš foto obraz vám zde napnou do ručně vyráběného dřevěného rámu a zdarma opatří speciálním vodě odolným a UV protektivním nátěrem, který prodlouží jeho životnost na více než 100 let.