Technologie ve výrobě

O některých výrobních procesech a technologiích víme velmi málo a známe jen finální produkty, které těmito postupy vznikají. Elektronika, farmacie, truhlařina nebo výroba plastových láhví se neobejdou bez kompresorů. Tato zařízení zjednodušeně stlačují plyny a páry a jsou velkými pomocníky v domácím prostředí i ve velkovýrobě!

chladící jednotky

Kompresory a jejich nezastupitelnost

Existuje mnoho typů a variant kompresorů, které se liší principem vzniku stlačeného vzduchu, tlakovými hodnotami, hlučností a celkovým provozem. S výběrem ideálního zařízení vám ochotně pomohou odborníci, kteří se vývoji, servisu a opravám kompresorů věnují mnoho let a jsou schopni odpovědět na všechny otázky týkající se funkcí, ekonomičnosti a spolehlivosti jednotlivých typů. V případě potřeby zajistí spolehlivou montáž rozvodů.

Do přerušovaného provozu v autoservisech nebo řemeslných dílnách jsou vhodné pístové kompresory, které netrpí opakovaným zapínáním a vypínáním, navíc jsou levné a lze je sehnat v odhlučněné verzi. Do této kategorie spadají také vysokotlaké přístroje využívané ve specializované výrobě nebo bezolejové kompresory nepostradatelné v potravinářství. Druhým nejčastějším druhem jsou kompresory šroubové spadající pod průmyslovou výrobu.

Profesionální technici mají kompletní znalosti také o generátorech dusíku, který ekonomicky zastíní pravidelnou dodávku plynu v láhvích a chladících jednotkách zabezpečujících optimální chod přístrojů a jejich ochranu proti přehřátí. K úpravě vzduchu slouží sušičky, které jsou přímo součástí některých kompresorů.

Spolehlivý servis

Dojde-li k poruše či nečekanému výpadku, postará se firma o servis kompresorů a jejich důkladnou opravu. Nejen v těchto situacích je využívána půjčovna kompresorů, která bezpečně zastoupí chybějící zařízení. Diagnostika i údržba je prováděna pomocí nejmodernějších metod a postupů.