Střechy Praha: Ať se jedná o rodinný nebo bytový dům, vždy se spolehněte na kvalitní práci

rekonstrukce střechy

Dům bez střechy je jako člověk bez hlavy. Střecha je podstatnou součástí budovy, která plní nejen praktickou funkci, kdy do domu neprší a nezatéká, ale má také ryze estetickou funkci, jež domu dodává jeho originální a stylový vzhled. Proto na volbě střechy a jejím provedení hodně záleží. Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci střechy svého domu, nebo stavíte dům zcela nový, téma střechy je třeba velmi dobře promyslet – jak bude vypadat, jaký materiál na ni použijete i to, kdo vám práci udělá.

Dlouholeté zkušenosti, kvalitní práce

Pro obyvatele hlavního města je tu firma Střechy Novák už od roku 2000. Již dvacet let poskytuje své komplexní služby v oblasti rekonstrukce střechy a pomůže i při stavbě střechy zcela nové. Pokud se pro ni rozhodnete, získáte kvalitní a odzkoušené služby s dodávkou tzv. na klíč a vy se po zadání díla nebudete muset o nic dalšího starat. Její nabídka obvykle zahrnuje nejen konstrukční řešení, ale také veškeré řemeslné práce včetně dodávky vybraných stavebních materiálů – střešní krytiny, střešní izolace nebo střešních oken.

Střechy Praha lze kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře. Ještě předtím, než se rozhodnete využít jejich služeb, jako je třeba oprava střechy, můžete si prohlédnout fotografie z již úspěšných dokončených projektů, a udělat si tak představu, jak společnost pracuje. Jistě se oplatí také sledovat její mimořádné nabídky a slevy, s jejichž využitím lze i výrazně ušetřit. 

Komplexní služby na klíč

Firma Střechy Novák ročně zrealizuje na tři sta úplně nových střech. Přitom je třeba zdůraznit, že společnost je zkušeným specialistou nejen na střechy rodinných domků, ale také na střechy obytných domů a činžáků, kde vytváří luxusní podkrovní byty pro náročné zákazníky. Její komplexní služby zahrnují práci pokrývačů, klempířů i tesařů.