Sklenářství FLOTIS s.r.o. se představuje

V dnešním článku si představíme sklenářství s téměř 20 letou historií. Toto sklenářství má provozovny v Brně a Rousínově. Nicméně realizovalo i množství zahraničních zakázek.

Sklenářství jako Brno

V Brně existují desítky sklenářství, ale málokteré realizuje i velké zakázky jako jsou výlohy velkých obchodů či zasklení montovaných hal. Tyto práce vyžadují značné organizační schopnosti, protože z pravidla se na nich podílí velké množství lidí včetně externích pracovníků, které je potřeba náležitě proškolit k práci se sklem, které je samo o sobě křehký materiál.

Pan Marek Novák dokázal toto sklenářství vybudovat z ničeho, kdy začínal těsně po rozdělení země v 1993 jako živnostník. Brzy již mu byla živnost malá a za 5 let transformoval firmu na obchodní společnost. Postupně začal pracovat i na zahraničních zakázkách v Rakousku, Španělsku, ale i jinde v rámci Evropské unie.

Jako jeden z mála má i poměrně rozsáhlé stránky, kde naleznete spoustu užitečných informací a pokud sháníte sklenářství brno, určitě vyzkoušejte :-)

1 komentář u „Sklenářství FLOTIS s.r.o. se představuje

  1. Just cause it’s simple doesn’t mean it’s not super helulpf.

Komentáře nejsou povoleny.