Rodinné domy a stavební pozemky ve Vinoři – Praha 9

bydleni-vinor.cz

bydleni-vinor.cz

Praha 9 je část Prahy, ve které vyrůstají nové stavby i pozemky každým dnem. Jedná se tedy o moderní a přitom krásnou lokalitu, kterou vyhledává stále více rezidentů. Většina novostaveb je zasazena do krásné zelené přírody, které v Praze moc nenajdete. Stejné je to také s projektem Bydlení Vinoř, který právě vzniká.

V Bydlení Vinoř najdete rodinné domy

V projektu Bydlení Vinoř vznikne celkem 6 nových rodinných domů na prodej rezidentům. Všechny domy v projektu budou vystavěny v solitérním typu a budou mít vlastní balkon nebo terasu. Domy jsou specifické vysokými standardy vybavení, které přispějí ke kvalitnímu životu celé rodiny. Rodinné domy můžete vybírat ze čtyř různých typů. Každý typ domu je specifický a odlišný. Pokud by vnitřní uspořádání nevyhovovalo vašim potřebám a představám, může být změněno. Stačí včas složit zálohu ještě před dokončením.

Podívejte se také na Vilky Buštěhrad, bydlení v krásné lokalitě kousek od Prahy

Součástí projektu jsou také řadové domy na Praze 10. Jejich celkový počet bude 22 a také jsou vybaveny vlastní terasou, balkonem a zahradou. Řadové domy byly vystavěny pomocí velkoformátových cihelných bloků. Domy jsou vybaveny monolitickými stropními konstrukcemi, které umožňují maximální využití vnitřního prostoru. Také řadové domy můžete vybírat v odlišných typech a dispozicích.

zdroj: bydleni-vinor.cz

zdroj: bydleni-vinor.cz

Nechybí ani samostatné pozemky

Projekt Bydlení Vinoř se od mnoha ostatních developerských projektů liší tím, že nenabízí k prodeji jen domy. Součástí projektu je také prodej samostatných pozemků. Vy si tak můžete na tomto pozemku postavit libovolný rodinný dům přesně podle vašich představ. Celkový počet pozemků k prodeji je 21. Jejich velikosti se také liší. Můžete vybrat skromnější pozemek o rozloze 185 m2, až po rozlehlý pozemek o velikosti 765 m2. Všechny pozemky jsou již vybaveny kompletními inženýrskými sítěmi.

Tip: Pokud hledáte nový byt, podívejte se na rozsáhlou nabídku na www.prahanovebyty.cz

O vznik tohoto projektu se zasloužila zkušená developerské společnost UNISTAV a.s. Díky dobré volbě místa se koupě domu nebo pozemku v tomto projektu stává skvělou investicí do budoucna. Za ceny, které jsou v Praze běžné pro byty, jsou nyní nabízeny celé domy. Dokončení projektu je naplánováno již na červen 2013.

1 komentář u „Rodinné domy a stavební pozemky ve Vinoři – Praha 9

  1. Uwe from Germany, October 17, 2012 at 6:01 PM Sauberes, familie4r geffchrtes Hotel in super Lage zum Gardasee. Sehr gut gegeeln ffcr Erkundungen rund um den See bzw. Ste4dtereisen. Mitarbeiter im Hotel sind sehr freundlich und hilfsbereit. Das Frfchstfcck hat eigentlich 4 Sterne verdient. Sehr gute und gemfctliche Restaurants in der Ne4he.

Komentáře nejsou povoleny.