Proč se vyplatí investovat do ortopedické matrace?

Bolesti zad jsou v České republice jedním z nejčastějších důvodů návštěvy lékaře a taktéž hlavní příčinou nepřítomnosti v práci. Každému, koho někdy potrápily problémy s pohybovým aparátem, není nutné říkat, jak je to bolestivé a nepříjemné. V následujících řádcích vám prozradíme, proč investovat do kvalitní, především ortopedické matrace

Ortopedická matrace poskytuje správnou oporu tam, kde ji nejvíce potřebujete, a to bez ohledu na vaše proporce a spánkový režim. Ortopedická matrace zkrátka tlumí tělo a reaguje na pohyb, stejně tak pomáhá během spánku udržovat správné nastavení krční páteře a šíje. 

Paměťová pěna

Kvalitní ortopedické matrace se skládají z několika vrstev, přičemž jednou z nich je i paměťová pěna, která se přizpůsobí vašemu tělu, a tak si záda během spánku zachovají přirozený profil. Vzhledem k všestranné podpoře těla je méně pravděpodobné, že během noci změníte polohu. Ortopedické matrace jsou navíc charakteristické dlouhou životností.

Kde koupit ortopedickou matraci? 

Současný trh je poměrně rozmanitý, a tak vybrat vhodného prodejce je někdy nadlidský výkon. Usnadníme vám však hledání. Důvěru vložte do společnosti Bazyl.cz, která vás nadchne třeba i matrací s kokosovým vláknem. Zmíněný internetový obchod se specializuje nejen na prodej, ale i samotnou výrobu matrací a doplňků. Zakládá si na spokojenosti zákazníka, a proto poskytuje i odborné poradenství při výběru. 

Počítejte s tím, že na matraci strávíte zhruba třetinu svého života, a proto je nezbytné zvolit takovou, která vašemu tělu jen prospěje. Bazyl.cz připravuje často i akce 1+1 a slevy ve výši i 50 % na oblíbené modely. Při výrobě používá vysoce kvalitní certifikované materiály, jež prošly i náročnými testy na zdravotní nezávadnost, kterou dokazují certifikáty ÖKO-TEX® Standard 100.

Příspěvek byl publikován v rubrice Byt a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.