Představujeme prodejce Albero.sk

Máme tu další ze série článků – představujeme prodejce. Tentokrát se zaměříme na slovenského prodejce nábytku Albero.sk

Jelikož prodává většinou objemný nábytok, nenabízí zatím internetový prodej. Musíte zajít na prodejnu v Bratislavě a objednat či koupit výrobky přímo na místě. Prodejna se nachází na adrese Bosákova ulica č.5, Bratislava (vedle nemocnice). Je rozdělena do dvou podlaží. V prvním naleznete nábytek s ohledem na dobrý poměr cena/kvalita. Pokud zavítáte o patro výše, budete rázem v prostředí, kde cena je o něco vyšší, ale nacházejí se zde kvalitní designový nábytek. Varujeme vás, jakmile jednou vkročíte, již se vám nebude chtít o patro níže. Setkáte se světovými značkami JOOP, Loddenkempe, Musterring, Himolla, Recor, ADA a mnoho dalších.

Na prodejně je k dispozici architekt, který vyřeší za vás vytvoření sestavy na míru (kuchyně, obývací pokoj, …)

V nabídce obchodu je široký sortiment pro všechny lidi bez rozdílu věku od dětských pokojů až po obývacie izby. Můžete si vybrat z desítek různých sestav nebo si sestavit vlastní. Záleží na velikosti vašeho prostoru. Pokud máte malý byt, lze koupit řeba jen televizní stolek a sedací souprava.

Do predsiene můžete umístit skříň, botník a věšák. Myslete přitom i vaše návštěvy, aby si měly kam odložit. Důležité je také zvolit správné doplňky, které budou nejen hezké ale i praktické. Personál v obchodu vám rád poradí, stačí se zeptat.