Posezónní slevy zahradního nábytku

Málokdo by v tuto dobu kupoval zahradní nábytek. Toho ale můžete využít a koupit skladové zásoby za velmi výhodné ceny. Jaké jsou aktuální trendy v zahradním nábytku?

Zahradní nábytek

Důkazem toho, že lidé kladou stále větší důraz na svůj zahradní nábytek je neustálý růst poptávky v posledních letech. Moderní trendy velí trávit volný čas v příjemném a klidném prostředí, které snadno zajistí vlastní zahrada. Zahrady jsou stále méně využívány k pěstování zemědělských plodin. Nikdo se už nechce dřít na záhoncích a tak se zahrady zatravňují a budují se pergoly pro příjemné posezení.

Je patrný odklon od sice levného, ale nevzhledného plastového zahradního nábytku směrem k hodnotnějším materiálům jako různé exotické dřeviny nebo ratan. Tyto mnohem lépe odolávají povětrnostním vlivům a jejich vzhled se průběhem času výrazně nemění. Jistou nevýhodou může být nutnost údržby takového zahradního nábytku. Je třeba jej jednou za čas ošetřit speciálním lakem nebo olejem.

Kvalita, dlouhá životnost a přijatelná cena rozhoduje u zákazníků nejvíce.

Pro ty, kteří požadují od svého nábytku dlouhou životnost a zároveň minimální nároky na údržbu je určen kovový zahradní nábytek. Je možné jej pořídit za částku srovnatelnou s lepším plastovým zahradním nábytkem, na rozdíl od něj ale působí mnohem hodnotněji, snadněji se udržuje a déle vydrží.

Posezónní výprodej nábytku

Mnoho prodejců nestihlo během sezóny vyprodat všechny skladové zásoby a potřebuje je prodat do konce roku. Lze tedy najít slevy i desítky procent na zahradní nábytek a polstry oproti běžným cenám. Využijte období nízké poptávky a myslete již na další léto a posezení s přáteli.