Párty stany 3×3 najdou uplatnění jak při dešti, tak jasné obloze

shutterstock.com

shutterstock.com

Grilování na zahradě. Činnost, kterou dnes miluje stále více lidí. Pokud jste na tom stejně, potom nezapomínejte na jednu důležitou věc, a tou je kvalitní zázemí pro všechny vaše hosty. To dnes poskytne párty stan 3×3, který je pro své rozměry, ale i pro svou koncepci ideální volbou na každou zahradu.

Pokud i vy hledáte kvalitní řešení, jak vytvořit ochranu před deštěm, ale i stín před sluncem, zklamáni určitě nebudete. Pojďme se podívat, proč 3×3 party stan využít, v čem přijde vhod, nebo jak jednoduchá je jeho stavba.

Ochrana nejenom před nepříznivým počasím

To hlavní, k čemu vlastně daný 3×3 m party stan pomůže, to je fakt, že nás dokáže ochránit. Jelikož se skládá nejenom z konstrukce, ale i kvalitní plachty, ochrání nás třeba před deštěm. A to nejenom před drobným mrholením, ale i před intenzivními přeháňkami. Nejenom mi, ale i všichni naši hosté tak budeme schováni a nemusíme se obávat toho, že bychom zmokli.

Nejenom déšť může být velkým rizikem. Nepříjemným projevem počasí je také vítr. Čím silnější je, tím více může znepříjemnit zábavu.  V takovém případě lze party stan 3×3 pořídit v provedení s bočnicemi, které vítr spolehlivě zastaví. Uvnitř stanu se tak budeme cítit, jako by bylo stoprocentní bezvětří.

Jednoduchý party stan, zdroj: kokiskashop.cz

Jednoduchý party stan, zdroj: kokiskashop.cz

I slunce však může v horkých letních dnech působit nepříjemně. Než investovat do často neúčinných slunečníků, nabízí se také toto řešení, a to zahradní párty stan 3×3. Poskytne tak dostatek stínu každému, kdo zrovna netouží po tom vystavovat své tělo a svou pokožku přímému slunci. A to nejenom v období poledne, kdy pobyt na slunci není doporučován ani odborníky.

Stavba stanu je extrémně jednoduchá

Dalším důvodem pro toto řešení je určitě jeho celková mobilita. Je jasné, že koncepce, jakou zahradní stan 3×3 má, nepočítá s tím, že by byl na určeném místě postaven stále. Naopak může být díky svým kompaktním rozměrům uložen téměř kdekoliv a právě ve chvíli, kdy plánujete párty, ho můžete rozložit. A to velmi snadno, doslova za několik málo minut. Tomu odpovídá konkrétní konstrukce, kdy lze kromě klasiky vsadit na modernější provedení, kterým je nůžkový stan 3×3.

Nůžkový party stan, zdroj: kokiskashop.cz

Nůžkový party stan, zdroj: kokiskashop.cz

Pokud si toto řešení popíšeme blíže, tak své pojmenování dostalo podle konstrukce, kterou má. Tu tvoří systém připomínající právě nůžky. Díky němu lze nůžkový stan 3x3m postavit tím způsobem, že ho jednoduše roztáhneme do jeho čtyř stran. Následně už stačí plachta, ukotvení a stan stojí na svém místě.

Zapomínat bychom ale neměli ani na klasickou konstrukci, která je v tomto směru o něco složitější, jelikož je třeba spojovat jednotlivé díly do sebe a tak konstrukci vytvářet. Ačkoliv takový zahradní párty stan je složitější na postavení, nadchne kompaktnějšími rozměry v případě složení, ale často i lehčí konstrukcí z hlediska hmotnosti.

Cena? Rozhodně nadchne

Důvod, proč párty stany využívá stále více lidí je samozřejmě prostý, a to je jejich cena. Už dávno totiž neplatí, že by byly cenově nedostupným řešením. Ostatně párty stan 3×3 metru je toho jasným důkazem. A to jak v klasickém, tak i nůžkovém provedení.

Příspěvek byl publikován v rubrice Zahrada se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.