Kovové regály do domácnosti: Odolná konstrukce vydrží i velkou zátěž

Mít dokonalý pořádek ve svých věcech je jistě snem každého domácího kutila. Každý kousek nářadí, hřebíků, šroubků a matek by měl mít své vlastní místo, aby jeho hledání netrvalo věčnost. Ideální je, když člověk ví, kam pro věc sáhnout, a najde ji tam. Jak tohoto docílit?

Regály do domácnosti

Pro dokonalý přehled ve sklepech i v garážích jsou ideální nejrůznější regály. Nejvhodnějším materiálem pro jejich konstrukci je kov. Ten je odolný, pevný a dlouho vydrží. Zručný domácí kutil si zajisté vyrobí něco sám, možná k tomu využije dřevěná prkna, která zakoupí v nejbližším hobby marketu. Ty jsou na výběr v různých délkách i šířkách. Navíc je možné si je na místě nechat i přímo uříznout na míru. To je celkem výhoda, která ušetří spoustu práce.

Každý však není manuálně natolik zručný, aby si mohl regál do garáže nebo sklepa vyrobit sám. A pro takového majitele nemovitosti jsou připravené v obchodní síti i regály hotové. Stačí si jen vybrat z bohatého sortimentu, který kamenné prodejny i internetové obchody nabízejí. Kvalitní regál do sklepa od Majster regál udělá službu na dlouhou dobu. 

Různé barevné odstíny, rychlá montáž

Jeho konstrukce je kovová a je možné vybírat z několika barevných odstínů – zelené, fialové, růžové a modré. Takže určitě nebude problém si vybrat tu barvu, která je vašemu oku nejpříjemnější. Tyto regály s klidem můžete umístit i do domácnosti, nemusejí stát jen v garáži, nebo ve sklepení.

Mívají různý počet polic – čtyři, pět, šest a podle toho se také odvíjí jejich výška. Nosnost na jednu polici se pohybuje od 80 do 100 kilogramů. Prodávají v demontu. Ale složit je není příliš složité. Montáž je rychlá za pomoci šroubků. Police jde přitom umístit do různé výšky. Lze si snadno představit takový kovový regál v industriálně laděném obývacím pokoji, v němž jsou umístěné knihy.