Jak na dětské hřiště svépomocí?

Právě je léto a to znamená, že děti mají prázdniny. Jak je zabavit? Postavte jim dětské hřiště přímo na vaší zahradě!

Snad každý rodič to zná, když si vaše dítě chce jít hrát ven na dětská hřiště, ale vy nemáte čas dělat dozor. Pokud máte vlastní zahradu, máme pro vás elegantní řešení. Postavte si vlastní dětské hřiště. Vy tak budete mít čas věnovat se svým povinnostem a zároveň máte dítě pod kontrolou. Postavit dětské hřiště můžete snadno i svépomocí.

Zvládnu skutečně sám postavit dětské hřiště?

Tak to především záleží jaké máte na dětské hřiště nároky, a také jestli jste alespoň trochu manuálně zruční. V obchodech se prodává spousta již hotových sestav, které stačí ukotvit do země. Nicméně pokud požadujete kvalitnější konstrukci či variabilní prvky, doporučujeme zvolit sadu pro výstavbu dětského hřiště.

Tyto sady se označují Do-It-Yourself (Udělej si sám). Jsou dodávány včetně podrobného obrázkového návodu. Hlavní výhodou jak již bylo řečeno jejich variabilita. Můžete se tak sami rozhodnout, kolik prvků použijete třeba dle počtu dětí (třeba aby se zbytečně nehádaly o jednu houpačku).

Velké možnosti kombinací houpaček, skluzavek, šplhacích sítí či pískovišť. Pokud přeci jen tyto prvky omrzí, můžete snadno přidat třeba zavěšené sítě či můstky.

Prvky můžete dokupovat i postupně jakmile děti stávající omrzí. Používá se dřevěná konstrukce s plastovými prvky. Tím je dána vysoká stabilita a životnost. Nejtěžší tedy bude rozhodnout, jakou barvu budou mít skluzavky – modrá, červená, zelená nebo žlutá?

Pro výběr těchto sad a doplňkových prvků je nejjednodušší projít internetové stránky výrobců například Jungle Gym

1 komentář u „Jak na dětské hřiště svépomocí?

Komentáře nejsou povoleny.