Hledáte ubytovnu v Plzni a okolí? V Dýšině najdete ideální zázemí

shutterstock.com

shutterstock.com

Sehnat levné bydlení dočasného charakteru je čím tím těžší. Ve městech většinou najdete jen drahé hotely a penziony, které jsou vhodné spíše pro movitější lidi a cizince. Řešením je najít si nocleh na ubytovně.

Jenže většina z nich nabízí zcela nevyhovující prostory. To platí i o plzeňských objektech. Proto vám přinášíme tip v podobě solidního a možná nejlevnějšího ubytování v Plzni, respektive v těsné blízkosti západočeské metropole. Najdete jej v Dýšině.

Za ubytování v blízkosti golfového hřiště zaplatíte od 130 Kč/den

Obec Dýšina je vám možná povědomá. Určitě je to tím, že se zde nachází známý Golf Park Plzeň, kde se každým rokem koná několik významných golfových turnajů, a to včetně mezinárodních. A právě v těsném sousedství golfového areálu se nachází Ubytovna Dýšina, která nabízí možná nejlevnější ubytování v Plzni a okolí. Za den pobytu zde zaplatíte od pouhých 130 Kč.

Jedná se o jednu z nejlepších ubytoven v okolí Plzně

Podle ceny by se mohlo zdát, že nepůjde zrovna o kvalitní ubytování. Opak je ale pravdou. Je to možná nejlepší ubytovna v Plzni. Nejenže se nachází na poklidném místě, kde je bezpečno, ale mile překvapí i vysoký standard vybavení objektu. Pokoje jsou útulně zařízení moderním nábytkem, celá ubytovna je neustále udržovaná v čistotě.

Pokoje, zdroj: ubytovna-dysina.cz

Pokoje, zdroj: ubytovna-dysina.cz

Ubytovna je také zvenčí oplocená a hlídaná, takže se nemusíte být o svoje věci. Má i vlastní parkovací stání, v rámci objektu je třeba i venkovní hřiště na míčové sporty. V které jiné ubytovně takovéto podmínky naleznete? V drtivé většině tuzemských zařízení si o takovémto komfortu můžete jen nechat zdát.

Ubytování v Dýšině je výhodné i z dopravního hlediska. Do centra Plzně se odtud dostanete autem a autobusem MHD během 10 – 15 minut, za pár minut se dostanete také na dálnici D5, nedaleko je i vlaková zastávka. Určitě tak nemusíte zoufat nad tím, že se ubytujete v malé obci, nikoliv v centru města.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.