Grimax – řešení pro vaše dveře

Pokud hledáte stabilního partnera, který vám poradí, jaké interiérové či vchodové dveře zvolit do bytu nebo domu, obraťte se na odborníky z oboru. Přesně takoví jsou ve společnosti Grimax, která nabízí zboží špičkových značek již 17 let. Kromě toho patří mezi výhradní zástupce vybraných značek a poskytuje svým zákazníkům kompletní servis v České Republice i na Slovensku. S firmou Grimax bude vaše volba dveří tou nejlepší!

vchodové dveře

Dveře jako bezpečnostní i dekorativní prvek

Obrovský výběr s důrazem na kvalitu a nadčasový design vás přesvědčí o tom, že investovat do kvalitních dveří se jednoduše vyplatí. Interiérové dveře můžete vybírat od předních výrobců v nespočtu barevných provedení a variant dekorů dřeva. Na popularitě neztrácejí plné dveře, velmi oblíbené jsou rovněž dveře kombinované se sklem. Pouze Grimax vám nabízí cenově dostupné dveře Vasco Doors se čtrnáctidenní dodací lhůtou.  

Při výběru interiérových dveří byste se měli rozhodovat podle celkového stylu interiéru, aby dveře působily harmonicky a ladily s ostatními prvky. Kromě samotných dveří je stejně tak podstatné správně zvolit kování, které je k dostání v mnoha barevných i tvarových provedeních.

Posuvné dveře – ideální do malého bytu

Velkým hitem jsou posuvné dveře, které skvěle vypadají, a navíc ušetří spoustu místa, jež ubírají klasicky otevírané dveře. Rozhodnout se můžete pro posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu, obě varianty působí luxusním dojmem a dodávají interiéru nádech originality. Moderní jsou opět shrnovací dveře v plném či kombinovaném provedení, které jsou lehce omyvatelné, vyrobené z odolného materiálu a skvěle vypadající v každém bytě či domě.

Pokud sháníte nové vchodové dveře, informujte se o modelech v provedení do bytu anebo domu. Nezapomínejte také na protipožární varianty technických dveří s vysokou známkou zabezpečení. Důležité je investovat do takových dveří, které budou splňovat vaše požadavky na design, kvalitu a dlouhou životnost. Dveře jsou přece to první, co vidí každý příchozí, a zaslouží si být slušnou reprezentací vás samotných!