Došlo k havárii? Záchranná technická služba funguje NONSTOP

Ať už se jedná o byt, rodinný či panelový dům, developerský projekt s kancelářemi nebo obchodní centrum, v každém objektu dochází v závislosti na stáří, kvalitě budovy a její vytíženosti k haváriím vody, plynu, elektřiny, topení či například kanalizace. Bohužel, podobné události nelze předvídat. Existuje však způsob, jak se na podobné životní komplikace efektivně připravit tak, aby mohly být případné problémy okamžitě zahnány a vyřešeny hned ve svém zárodku.

zámečník

Nová doba: elektrikář, topenář i sklenář NONSTOP na telefonu

Kdo by to byl ještě před pár lety řekl, že přijde doba, kdy budeme schopní řešit veškeré problémy s budovami spojené nepřetržitě. A vidíte, přece je to tady.

Díky speciální databázi zapojených odborníků na plyn, elektřinu, sklo, topení, ale třeba i zámečnictví máme nyní možnost řešit veškeré trable nonstop. Netopí vám radiátor, je zima a nevíte si rady s opravou? Vypadla vám elektřina a důvod je neznámý? Neposedný synek vám míčem rozbil okno u domu, ale vy potřebujete obydlí před večerním odletem na dovolenou řádně zabezpečit? Nezoufejte.

V dnešní době již stačí pouze zavolat na bezplatnou telefonní linku na centrálu, popsat svůj problém a s pomocí proškoleného pracovníka infolinky vybrat toho správného šikulu, který okamžitě vystartuje vstříc vaší záchraně – ať jsou čtyři odpoledne, dvě ráno anebo zrovna probíhá polední pauza. NONSTOP, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu je k vašim službám připraven nejeden smluvně vázaný elektrikář, plynař či neméně potřebný sklenář.

Zabouchli jste si dveře?

Rovněž zámečníci patří mezi živnostníky, jejichž služby nejvíce oceníme až v případě, kdy se něco ne úplně povede. Například, když si někde zabouchneme dveře. Poznáváte se v této situaci?

Pochopitelně. Dochází k ní totiž – zejména v bytech a administrativních budovách, kde se vyskytují dveře s „koulí“ na venkovní straně – dnes a denně. I v takovém případě se jednoznačně vyplatí vědět, který zámečník z okolí je schopen rychle a přitom šikovně váš problém vyřešit – otevřít byt nebo kancelář.