Čistota na denním pořádku

Představili jste si někdy, jak by to vypadalo, kdyby místa, která denně navštěvujete, nikdo neuklízel? Přijde nám samozřejmé, že je v obchodech čisto, okna jsou umytá a ze zářivek nepadá unavený hmyz. Počítáme s tím, že v divadle budou čistá sedadla, která nám neumažou společenské róby a v historických muzeích neočekáváme vystavené exponáty zanesené prachem. Už vůbec nepochybujeme o tom, že v nemocnicích a stravovacích zařízeních bude dokonalá čistota standardem.

Úklidové práce

Komplexnost a kvalita je základ

Za každým uklizeným interiérem těchto i ostatních objektů stojí řada zkušených pracovníků. Manuálně nebo strojově zajišťují pořádek a čistotu, kdekoli je zapotřebí. Jejich úklidové služby jsou komplexní, kvalitní a přizpůsobeny veškerým potřebám klientů. Úklidové práce vám služba poskytne v domluveném čase a, je-li potřeba, není problém zajistit nárazový nebo mimořádný úklid. Veškeré postupy jsou podřízeny nejvyšším hygienickým standardům.

Servis pracovníků úklidových firem je organizován a kontrolován školenými nadřízenými. Můžete se spolehnout, že používají pouze kvalitní desinfekční a hygienické prostředky, svěřenou práci vykonávají zodpovědně a přitom rychle a spolehlivě.

Nepodceňujte ochranu majetku

Služby tohoto druhu se zaměřují na úklid vnitřních i venkovních prostor, všestranně se postarají o zajištění pořádku a celkovou správu konkrétní nemovitosti či pozemku. Často poskytovanou službou je také ostraha objektů, při níž je kladen důraz na zabezpečení objektu i osob v něm. Pracovník, který tuto službu vykonává, nejen chrání vše potřebné, ale také eviduje a naviguje návštěvníky budovy, ohlašuje mimořádné události a je zodpovědný za telefonní ústřednu nebo navrácení vypůjčených klíčů.

Zaměstnanci objektů se potřebují věnovat své práci, nemohou uhlídat nevítané osoby v budově či zabránit krádežím. Využívají proto těchto externích pracovníků, jejichž nabídka služeb je individuální, vždy šitá na míru a výsledkům odváděné práce lze jen stěží konkurovat svépomocí.