3 důležité věci, bez kterých se neobjede žádná zahradní párty

Pokud chystáte venkovní oslavu, musíte se dobře připravit. Stačí totiž podcenit jednu jedinou věc a rázem se vše změní v horor a hosté budou rychle odcházet. Nedopusťte to. Naopak: připravte se a budete za krále oslav!

stany

1. Dokonalé zázemí s ozdobami i vůní 

Nejdůležitější ze všeho je připravit pro hosty perfektní zázemí, které je základní podmínkou bezproblémového průběhu akce. Je třeba myslet na to, aby oslavu v žádném případě nenarušily přírodní živly, takže musíte zajistit ochranu před větrem, deštěm a případně i chladem. Naštěstí to jde snadno, a to přes party stany. Vybrat si můžete z několika provedení, na klasické oslavy se nejlépe hodí nůžkové stany s bočnicemi. Dají se totiž na sebe napojovat, takže snadno vytvoříte i členitý prostor. 

party stany

Pro honosnější oslavy se hodí trubkové stany. V obou případech platí, že by byl nesmysl je kupovat. Cenově výhodnější je půjčovna zahradních párty stanů. U ní si stačí vybrat typ a počet, je možné si dokonce objednat dopravu, montáž i demontáž. Místo musí samozřejmě nějak vypadat. Použijte různé ozdoby, trendy jsou přírodní materiály. Když boky stanů ozdobíte svazečky levandule, získáte i ochranu proti bodavému hmyzu. Použijte také lucerny nebo lampióny, perfektně vypadají i světelné řetězy. 

2. Skvělé jídlo z grilu a letní drinky

O ničem jiném nepřemýšlejte, jako občerstvení na zahradní párty se nejlépe hodí grilované pochoutky. Můžete to pojmout tradičně, půjčit si velký gril a připravit celé grilované sele. Pokud rádi experimentujte, vsaďte na mořské plody a připravte špízy. Skvělé je také grilované ovoce naložené v kapce alkoholu nebo zelenina s kořením. A co k pití? Jako zpestření zajistěte místo pro míchání drinků. Osvědčené recepty na letní koktejly najdete zde. 

půjčovna zahradních párty stanů

3. Promyšlená zábava 

Nudu musíte vyhnat. Pomůže k tomu několik osvědčených her. Pro děti to může být hledání pokladu podle mapy, nebojte se zapojit i dospělé. Určitě zaujme také pantomima nebo hádankové malování, například na téma zvířata, filmové postavy, zaměstnání a další. Večer zapojte karaoke a zkuste hru muži vs. ženy (týmy složené jen z žen a z mužů si navzájem dávají úkoly ve smyslu: muži určitě nezvládnout si do 1 minuty obléknout silonky. Pokud to nějaký muž dokáže, má družstvo bod, pokud ne, mají bod ženy).